Föremål som liknar oljemålning Smith
8065 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 22 maj 2023
5152 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 14 mars 2022
6125 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 3 maj 2021
8075 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 29 mars 2021
6411 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 15 mars 2021
6433 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 25 januari 2021
8629 Oljemålning
W F Smith Skymning. Signerad. Olja på duk, 49x39 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 28 oktober 2019
7064 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 16 september 2019
5056 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 22 april 2019